جستجوی سایت


 


تقویم
اخبار > حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اعضای هیات علمی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اعضای هیات علمی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی

      

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از هر عضو هیئت علمی در سراسر کشور 30 تا 50 درصد برای دریافت خدمات آزمایشگاهی حمایت می‌کند.

به گزارش دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، اعضای هیئت علمی مراکز آموزشی و پژوهشی سراسر کشور می‌توانند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را با تخفیف 30 تا 50 درصدی دریافت نمایند.

در این طرح حمایتی که ویژه اعضای هیئت علمی و برای بهار 98 ارائه شده است، به هر عضو هیئت علمی 30 میلیون ریال گرنت دریافت خدمات آزمایشگاهی اختصاص داده می‌شود که با استفاده از آن می‌تواند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سراسر کشور دریافت نماید.

بر اساس این گزارش، به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی، این امکان در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی ایجاد شده است که دارنده این گرنت بتواند به میزان لازم، از گرنت خود به دانشجویان نیز منتقل نماید.

هر عضو هیئت علمی می‌تواند یک بار از مزایای این طرح بهره‌مند شود و پس از فعال سازی گرنت، طی سه ماه می‌تواند از اعتبار فعال شده استفاده نماید.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بیش از 500 مرکز آزمایشگاهی در سراسر کشور را زیر پوشش دارد که خدمات متنوعی را به پژوهشگران و صنایع کشور ارائه می‌کنند.

برای دریافت راهنمای ثبت نام و فعال‌سازی گرنت به "باشگاه مشتریان" شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه شود.

 


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری, اطلاعیه ها, خلاصه اخبار    1398/02/14 ساعت :١١:٤١     تعداد نمایش:199    کد خبر:١٥٨٨٩

 


.Copyright  © 2020 Semnan University, All rights reserved