جستجوی سایت


 


تقویم
اخبار > بازديد جمعی از اساتيد دانشگاه سمنان از صنايع استان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   بازديد جمعی از اساتيد دانشگاه سمنان از صنايع استان

      

 

به منظور افزایش ارتباط دانشگاه و صنعت جمعی از اساتید دانشگاه سمنان از صنایع استان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان، مدير امور فناوري دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: در این بازدید اساتید دانشکده‌های مهندسی مواد و متالورژی، برق، مكانيك، فيزيك، طراحي صنعتي و فناوری‌های نوين دانشگاه سمنان حضور داشتند که از نزدیک با مراحل تولید در شرکت‌های خودروسازي فردا و الياف سرامیک سپيد آشنا شدند .

دكتر حسن عبداله پورافزود: شركتهای خودروسازي فردا و الياف سرامیک سپيد، از شرکت‌های پيشرو و فعال شهرك صنعتي شرق سمنان هستند كه با محوريت خط كامل اسمبل خودرو و توليد الياف و محصولات سرامیکی ديرگداز فعاليت دارند.

وی با بیان اینکه در اين بازديد كه با همكاري شركت شهرک‌های صنعتي و انجمن مديران صنايع استان، انجام شد، شرکت کنندگان ضمن بازديد از فرايندها و خطوط درباره نحوه مشاركت احتمالي دانشگاه در مسائل مبتلابه صنايع فوق و انواع تعاملات را بررسی کردند .

مدير امور فناوري دانشگاه سمنان اظهار داشت: برگزاري جلسات منظم به درخواست طرفين، اعلام نيازهاي پژوهشي و علمي از سوی صنعت به دانشگاه، در اختيار گذاشتن دانشجوي کارآموز از جانب دانشگاه و برگزاري دوره‌های درخواستي و مشترك از موضوعات مطرح‌شده در اين بازدید بود .

دکتر عبدا... پور خاطر نشان کرد : اعضاي هيات علمي دانشگاه سمنان همچنين از ساختمان تازه تأسیس مرکز کسب ‌وکار در شهرك صنعتي سمنان، كه با سرمایه‌گذاری شركت شهرک‌های صنعتي استان سمنان بنا شده، بازديد و پیشنهاد شد دفتر تعاملات دانشگاه با شهرك صنعتي نیز در این ساختمان تاسیس شود که مورد استقبال مسئولان شركت شهرک‌های صنعتي استان قرارگرفت و مقرر شد اجرایی شود .

این بازدید به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان انجام شد .

 


      

دانلود فايل : بازدید صنایع 2.jpg ( 34KB )

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری, اطلاعیه ها, خلاصه اخبار    1397/07/04 ساعت :١٣:٠٣     تعداد نمایش:330    کد خبر:١٤٢٨٤

 


.Copyright  © 2020 Semnan University, All rights reserved